SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

 

  1. Slapukai (angl. cookies) – tai yra nedidelė teksto rinkmena (sudaryta iš raidžių ir skaitmenų), kurią svetainė išsaugo apsilankiusiojo joje duomenų subjekto kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje.
  2. Šioje svetainėje slapukai yra naudojami išimtinai techniniais tikslais (CMSSESSID Slapukas skirtas identifikuoti sesiją CMS Made Simple turinio valdymo sistemoje), tai yra tikslu užtikrinti sklandžią svetainės veiklą, jos struktūros bei turinio tinkamą atvaizdavimą.
  3. Šiame skyriuje numatyta informacija nėra kaupiama ar perduodama tretiesiems asmenims, ir yra naudojama tik vienkartinės apsilankymo svetainėje sesijos metu.
  4. Remiantis ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamento 2016/679 nuostatomis toks slapukų naudojimas nenumato gauti išankstinį duomenų subjekto sutikimą.

Internacionalizuojant svetainę, įskiepis „Polylang“ išverčia visą svetainės turinį.

„Polylang“ naudoja slapuką „pll _language“, kad prisimintų kalbą, kurią pasirinko vartotojas, grįžęs vėl apsilankyti svetainėje. Šis slapukas taip pat naudojamas norint gauti informacijos apie kalbą, kai jos negalima gauti kitu būdu.